Kategorie
Google Translator

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 3530
Nejprodávanější produkty

Essens Lactoferrin Tablets

Lactoferrin Essens Tablets

Naše cena: 1405.00 Kč

Dámský parfém Essens w107

Dámský parfém Essens w107

Naše cena: 510.00 Kč

Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Aloe vera gel drink Essens - šťáva z Aloe vera 99,5%

Aloe vera Essens

Aloe vera gel drink Essens - šťáva z Aloe vera 99,5%
Aloe vera gel drink Essens - šťáva z Aloe vera 99,5%
Cena s DPH:435.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Doplněk stravy Aloe vera gel drink značky Essens obsahuje přírodní 99,5% šťávu s malými kousky gelovité dužiny Aloe vera Barbadensis Miller pocházející z Mexika zpracovanou metodou Totaloe. Neobsahuje aloin.

Výrobce suroviny je certifikován Mezinárodní vědeckou radou pro Aloe vera, I.A.S.C.

Doporučené dávkování: 1 × 15 ml denně.
Obsah: 500 ml.

Složení: Aloe vera Barbadensis Miller gel, regulátor kyselosti kyselina citronová, zahušťovadlo xanthan, konzervační látky benzoan sodný a sorban draselný.

Skladování: Skladujte do +25 °C. Po otevření uchovávejte při teplotě do +6 °C. Ukládejte mimo dosah dětí!
Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek neužívejte jako náhradu pestré stravy. Před použitím protřepejte.

Aloe vera:
• přispívá k ochraně proti mikroorganizmům a celkové fyzické pohodě
• působí příznivě proti únavě
• podporuje trávení, přispívá ke zdraví trávicího systému
• pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru
• přispívá k udržení zdravé pokožky

Co je Aloe vera?
Aloe vera je subtropická rostlina s růžicí přízemních listů, která dosahuje výšky až 100 cm. Aloe pochází pravděpodobně ze severní Afriky, v současnosti se ale pro své blahodárné účinky pěstuje po celém světě. Aloe má dužnaté zelené listy, jejichž okraje jsou zubaté a mají trny.
Z dužiny listů se získává průhledná tekutina, která se pro své příznivé účinky na zdraví využívá jako doplněk stravy. Aloe jsou přisuzovány i léčivé a zklidňující účinky na pokožku, proto je hojně využívána také v kosmetice. Klinické studie prokázaly, že gel z Aloe vera obsahuje aminokyseliny, vitamíny, minerály, enzymy, polysacharidy a mnoho dalších prospěšných látek.

Aloe vera ESSENS se získává z listů druhu Aloe vera Barbadensis Miller nejvyšší kvality. Rostliny se pěstují v přirozeném prostředí bez znečištění v oblasti Jaumave v Mexiku. Rostliny jsou v BIO kvalitě, při jejich pěstování nebyla použita žádná hnojiva, insekticidy nebo herbicidy. Rostliny jsou zalévány pouze dešťovou vodou, nebo pramenitou vodou z okolních hor. Kvalita surovin i výrobního procesu je doložena mnoha certifikáty.

Metoda zpracování TOTALOE umožňuje zachovat ve šťávě 200 aktivních látek a více než 75 různých druhů živin.
Šťáva z našich rostlin se získává novou revoluční metodou Totaloe, která využívá nejnovějších poznatků a technologií. Šťáva si zachová v průběhu zpracování veškeré příznivé účinky, které jsou pak přeneseny i do konečných produktů. Proces Totaloe kombinuje tradiční metodu ručního zpracování s dalšími fázemi, které zajišťují, že získaná šťáva si zachová vysoký obsah účinných látek a je zbavena všech nežádoucích složek. Vynikající kvalita je dána nejen metodou zpracování, ale i kvalitou rostlin, které jsou pěstované v přirozeném subtropickém prostředí nádherného údolí Jaumave.

Mikronizace je jedním ze způsobů, jakým se dá u léčiv, přírodních látek, vitamínů a minerálních látek zvýšit jejich biologická dostupnost. Vstupní surovina se postupně mikronizuje na částice o velikosti několika mikrometrů. Výsledná látka tak získá větší povrch a vytváří tak předpoklady pro zlepšení a zrychlení rozpouštění v organismu a dosažení vyšší účinnosti přípravku.