Lactoferrin Essens

NOVINKA NA SVĚTOVÉM TRHU – ESSENS LACTOFERRIN

Vážení členové Klubu ESSENS,

přinášíme vám první výrobek z exkluzivní produktové řady ESSENS Lactoferrin, dlouho očekávaný a na našem trhu naprosto výjimečný doplněk stravy ESSENS LACTOFERRIN TABLETS.

TENTO ZCELA MIMOŘÁDNÝ PRODUKT NENAJDETE U ŽÁDNÉ KONKURENČNÍ SPOLEČNOSTI NA TRHU!

Autorem myšlenky představit světu čistě přírodní produkt s tak obrovským pozitivním vlivem na lidský organismus, je mezinárodně uznávaný expert a farmaceut zabývající se vývojem, výzkumem a výrobou přírodních výživových doplňků, pan PharmDr. Milan Krajíček.

Jde o převratný doplněk stravy, který díky svým vlastnostem, ale i technologii zpracování, vysoce převyšuje obdobné produkty s přídavkem Lactoferrinu. Náš LACTOFERRIN JE TOTIŽ ZÍSKÁVANÝ ZÁSADNĚ Z ČERSTVÉHO BOVINNÍHO MLÉKA. Lactoferrin používaný v nejrůznějších produktech jiných společností, se zpracovává ze syrovátky - odpadního materiálu vznikajícího při výrobě tvarohu a tvarohových výrobků. Avšak při srovnání s Lactoferrinem získaného z mléka, dosahuje lactoferrin ze syrovátky maximálně 20% kvality. Samotný proces izolace z mléka u námi používaného Lactoferrinu probíhá speciálními technologickými postupy tak, aby u něj nedošlo k žádnému poškození a byly zachovány veškeré jeho výjimečné hodnoty.

CO JE LACTOFERRIN?
Lactoferrin je multifunkční protein z rodiny transferinů (přenašeč stopových prvků v krvi, jako jsou např. železo, měď a zinek), který se přirozeně vyskytuje v lidském těle, je zastoupen v exokrinních sekretech a především v krevní plazmě a bílých krvinkách. Lactoferrin je v malém množství obsažen ve VŠECH tělních tekutinách, je totiž součástí VROZENÉ imunity.

LACTOFERRIN JE LIDSKÉMU TĚLU VLASTNÍ, TZN., ŽE JEJ UMÍ ROZPOZNAT A AKCEPTOVAT BEZ REAKCÍ.
NAVÍC NA NĚJ DOPOSUD NEVZNIKLA REZISTENCE (JAKO NAPŘ. NA ANTIBIOTIKA I JINÁ LÉČIVA), DÍKY ČEMUŽ JE NEUSTÁLE ÚČINNÝ PRO KAŽDÉHO Z NÁS BEZ ROZDÍLU POHLAVÍ I VĚKU.

ABSOLUTNĚ PŘÍRODNÍ DOPLNĚK STRAVY ESSENS LACTOFERRIN TABLETS NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ CHEMICKÉ LÁTKY A VYZNAČUJE SE TĚMITO VLASTNOSTMI:
-antimikrobiální (působí proti mikroorganismům)
-antibakteriální (působí proti bakteriím)
-antivirální (působí proti virům)
-antifungální (působí proti houbám)
-antioxidační (chrání organismus proti škodlivým účinkům chemických látek, s nimiž se člověk denně setkává)
-působí proti parazitům
-působí proti rakovinotvorným buňkám
-působí před nebezpečným zářením
-má protizánětlivý účinek

NA TRHU NENÍ MOŽNÉ NAJÍT PŘÍPRAVEK, KTERÝ BY NABÍZEL KOMPLEXNĚJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ POZITIVNÍ VLASTNOSTI!

ESSENS LACTOFERRIN TABLETS MAJÍ FORTIFIKOVANÝ IMUNOSTIMULAČNÍ EFEKT!
Tzn., že se běžně velmi nízká koncentrace Lactoferrinu v lidském těle díky externímu podání v podobě tablet mnohonásobně zvýší a dochází tak k mohutnému POSÍLENÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU.

PROČ JE DOPLNĚK STRAVY ESSENS LACTOFERRIN TABLETS VÝJIMEČNÝ?
Lactoferrin se skládá ze 700 aminokyselin. Zajímavé je, že lidský a bovinní Lactoferrin se liší jen ve 2 aminokyselinách, přitom u jednotlivých lidí se může lišit až v 8 aminokyselinách! Lactoferrin využívaný v produktech ESSENS je získaný z bovinního mléka, protože je nejvíce podobné tomu lidskému a při srovnávacích testech má STEJNOU účinnost.
Velmi významným parametrem je tzv. nativita Lactoferrinu. Molekula Lactoferrinu má dva velkoprostorové laloky, důležitou roli hraje jejich spoj. Pokud je Lactoferrin nativní (nezničený teplem, enzymy ani chemikáliemi), je tento spoj pružný a může se aktivně dobře pohybovat. Pokud je Lactoferrin denaturovaný (zničený), vypadá sice vzhledově stejně, ale jeho aktivita je dramaticky snížena. Proto klademe důraz na to, aby byl Lactoferrin zpracován špičkovou technologií Z ČERSTVÉHO odstředěného mléka a nikoliv z výroby syrovátky, jako je tomu u konkurence.
Dalším důležitým faktorem pro vysokou kvalitu Lactoferrinu je stupeň saturace (nasycení) železem (ale i mědí či zinkem). A to z důvodu optimální regulace a udržování stálé hladiny těchto stopových prvků v těle, jež jsou nezbytné pro správnou funkci buněk v organismu. Za normálních okolností kolísá saturace Lactoferrinu mezi 10 - 30 %. Pokud je Lactoferrin nasycenější na více než 80 % železem, jeho antimikrobiální a protizánětlivá účinnost je podstatně nižší. Náš Lactoferrin prochází přísnou kontrolou saturace železem a jeho hodnota je pouhých 23 %, tedy velmi nízká. A v tom je tajemství jeho extrémního účinku.
Molekula Lactoferrinu má další obrovskou přednost v tom, že je stabilnější proti kyselinám a enzymům. Jakékoliv záněty v těle totiž doprovází okyselení zanícené tkáně a mnoho aktivních látek (např. antibiotika) v tomto prostředí ztrácí svoji účinnost. Lactoferrin je však i uvnitř sekretu STÁLE AKTIVNÍ A ÚČINNÝ.
Dlouholetý výzkum prokázal, že doplněním Lactoferrinu o speciální vazbu jodu a selenu jsou významně zlepšeny terapeutické vlastnosti tablet. Jod i selen jsou důležité pro správnou funkci imunitního systému, regulují činnost štítné žlázy a chrání buňky proti volným radikálům kyslíku.
ESSENS Lactoferrin Tablets jsou vytvořeny speciální technologií SOFT tabletting. Jde o speciální postup výroby, kdy NEDOCHÁZÍ k denaturaci a tím snížení aktivity Lactoferrinu. TUTO TECHNOLOGII PŘI ZPRACOVÁNÍ LACTOFERRINU NEPOUŽÍVÁ ŽÁDNÁ JINÁ SPOLEČNOST NA SVĚTĚ!

KDY UŽÍVAT ESSENS LACTOFERRIN TABLETS?
-při akutním nachlazení či chřipce
-při intenzivních problémech zažívacího traktu (virové průjmy, alimentární nákazy, zklidnění při Crohnově chorobě, ulcerózní kolitidě, celiakii)
-jako prevence a ochrana organismu např. v průběhu ozařování u onkologických pacientů

Doporučené dávkování: 1 - 2 tablety denně během jídla. Při těžkých stavech možno přijmout až 5 tablet denně dle potřeby
Obsah balení: 30 tablet
Doporučená prodejní cena: 1310 Kč
Cena pro členy Klubu ESSENS je o více než 30 % nižší. Nakupujte s Essens chytře! Staňte se členemEssens Klubu.

Doplněk stravy ESSENS Lactoferrin Tablets je vyvinutý a vyráběný pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění nejpřísnějších pravidel a norem EU. Účinné látky jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů bez použití surovin připravených chemickou cestou. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny nejvyšších možných kvalit.

LACTOFERRIN VYUŽÍVANÝ V ESSENS LACTOFERRIN TABLETS MÁ TY NEJLEPŠÍ MOŽNÉ HODNOTY A JDE O NEJKVALITNĚJŠÍ LACTOFERRIN NA SVĚTĚ.

Aby bylo možné docenit opravdu vysokou kvalitu tohoto exkluzivního a jedinečného produktu, doporučujeme vyhledávat si další informace o ESSENS LACTOFERRIN na našich webových stránkách, kde budeme další informace průběžně doplňovat.

Jedinečný výrobek ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM ze stejné produktové řady můžete očekávat již brzy!