Kategorie
Google Translator

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 4187
Nejprodávanější produkty

Essens Lactoferrin Tablets

Lactoferrin Essens Tablets

Naše cena: 1405.00 Kč

Dámský parfém Essens w107

Dámský parfém Essens w107

Naše cena: 510.00 Kč

Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

O Essens

O ESSENS

ESSENS, aktuálně jedna z nejdynamičtějších MLM společností v Evropě, byla založena v České republice na podzim roku 2011 na základě spolupráce několika profesionálů v síťovém marketingu a předních odborníků v oblasti vývoje a výroby kosmetiky a potravinových doplňků. Nejprve si ESSENS získala respekt uvedením řady exkluzivních parfémů nejvyšší možné kvality. Mezinárodní tým pečlivě vybíral ty nejvhodnější vonné kompozice od jednoho z předních světových dodavatelů parfémových esencí. Následovaly první produkty z oblasti speciální výživy, díky kterým začali naši budoucnost významně ovlivňovat noví partneři se zázemím předních evropských lídrů mezi farmaceutickými firmami. Právě proto stále přicházíme s unikátními novinkami v našem sortimentu, které prostřednictvím sítí našich členů, distributorů a lídrů ovlivňují trhy mnoha zemí a přinášejí neocenitelný užitek milionům spokojených zákazníků.

ESSENS však nabízí i mnohem více, než by se na první pohled mohlo zdát. Již samotné jméno v sobě skrývá několik významů a slov. Lze v něm objevit například stejně znějící anglické slovo „essence“, které znamená podstatu, základ, ale i aromatickou esenci, kterou můžete cítit v našem parfému nebo i ve své ESSENS budoucnosti. A postřehli jste při vyslovení ESSENS slovo „sense“, tedy smysl? Našimi smysly vnímáme vše kolem sebe a jsou našim nejbližším pomocníkem, který nás provází po celý život. Síťový marketing je podle mnoha odborníků jednou z nejrychlejších cest k časové a finanční nezávislosti nebo splnění vlastních snů. I slovo „sen" je proto neoddělitelně spojeno s ESSENS.

Počátkem roku 2016 společnost Essens pro vás v Brně otevřela nové a moderní sídlo ESSENS EUROPE. Tato událost nás všechny posunula mezi nejúspěšnější společnosti v oboru. Nadčasové a reprezentativní zázemí bylo vybudováno tak, aby se každý náš člen při své návštěvě cítil co nejlépe a mohl se na vlastní oči přesvědčit, že ESSENS je tu právě pro něho.


Naši partneři


INGREDIA SELUZ ESSENS WORLD a.s. ERTE DOCHEMA K2pharm

Ingredia

Ingredia s.r.o. je česká společnost, která se věnuje vývoji a výrobě doplňků stravy a kosmetiky z colostra. Firma byla založena v roce 2006 s cílem přinášet svým zákazníkům produkty špičkové kvality. Úzká spolupráce se společnostmi Favea, s.r.o. a Biomedica, s.r.o. umožnila rozšíření sortimentu produktů také o doplňky stravy s obsahem Aloe Vera.

Výroba probíhá v České republice z nejkvalitnějších, pečlivě vybíraných surovin, dodržovány jsou nejpřísnější hygienické normy a nařízení Evropské Unie. Veškeré produkty jsou vyráběny pod farmaceutickým dohledem. Pro ESSENS jsou ve firmě vyráběny veškeré doplňky stravy.

Seluz

Firma Seluz Kimya je jedním z předních světových výrobců vonných esencí. Výrobní závod o rozloze 5000 m² je vybaven nejmodernějšími technologiemi a nachází se v Turecku v blízkosti města Istanbul. Výroba probíhá na plně automatických strojích dle nejpřísnějších norem Evropské unie. Při výrobě esencí jsou používány ty nejexkluzivnější suroviny z celého světa. Díky nim mají parfémy ESSENS vynikající kvalitu a dlouho a krásně voní.

ESSENS WORLD a.s.

http://www.essensworld.com/

Erte cosmetics

Firma Erte cosmetics je předním výrobcem parfémů, toaletních vod i deodorantů. Jedná se o sesterskou společnost firmy ERKUL cosmetics, světově velmi významnou firmu v kosmetickém průmyslu s více jak 30ti letou tradicí. Stejně jako v ERKUL cosmetics i v ERTE cosmetics probíhá výroba v tureckém Istanbulu, a to za pomoci nejmodernějších technologií a pod nejpřísnějšími normami nejen Evropské unie. Důkazem o kvalitě zpracování svědčí získání mezinárodně uznávaných certifikátů GMP a HACCP. Pro ESSENS vyrábí ERTE cosmetisc v úzké spolupráci s firmou Seluz parfémy té nejvyšší kvality a dlouhotrvající vůně.

Dochema

Firma Dochema s.r.o. je česká společnost založená v roce 2003. Výrobní prostory se nacházejí v Moravské Třebové o rozloze 15 000 m². Hlavními produkty firmy jsou kromě kosmetické výroby také čistící a prací prostředky, průmyslové odmašťovače a superkoncentráty. Firma neustále rozšiřuje své prostory o nejmodernější vybavení a špičkové výrobní linky.

Dlouhodobě spolupracuje s výzkumnými pracovišti z celé České republiky. Zakládá si na používání těch nejkvalitnějších surovin a samotná výroba probíhá pod přísnými hygienickými normami a nařízeními Evropské Unie. Pro ESSENS jsou ve firmě vyráběny veškeré kosmetické produkty s obsahem Aloe Vera i colostrum.

K2pharm

K2Pharm s.r.o. je mladá česká společnost zaměřená na výzkum a vývoj v oblasti farmaceutických technologií a jejich aplikací v terapii civilizačních onemocnění.

Společnost K2pharm podporuje integrativní přístup v medicíně. Tzn., že dříve se medicína zaměřovala na nemocný cílový orgán a ten byl podroben farmakologické léčbě. Postupem času se ukázalo, že i nefarmakologická léčba může pacientům pomoci, často dokonce více než aplikace chemických léčiv. Součástí moderní terapie by mělo být vhodné načasování respektující biologické rytmy či individuální přístup (genetika, epigenetika, životní styl).

Pro ESSENS jsou ve firmě vyráběny doplňky stravy. Výroba probíhá pod farmaceutickým dohledem v České republice z nejkvalitnějších, pečlivě vybíraných surovin, dodržovány jsou nejpřísnější hygienické normy a nařízení Evropské Unie.