Kategorie
Google Translator

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 4027
Nejprodávanější produkty

Essens Lactoferrin Tablets

Lactoferrin Essens Tablets

Naše cena: 1405.00 Kč

Dámský parfém Essens w107

Dámský parfém Essens w107

Naše cena: 510.00 Kč

Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Zubní pasta s aktivním uhlím a vitaminem B12

Zubní pasta s aktivním uhlím a vitaminem B12
Zubní pasta s aktivním uhlím a vitaminem B12
Cena s DPH:315.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Zubní pasta ESSENS s aktivním uhlím a vitaminem B12 s obsahem aloe vera, bez fluoru.

Zubní pasta byla vyvinuta a je vyráběna pod farmaceutickým dohledem.

Při pravidelném užívání pomáhá bělení zubu, odstraňuje zubní plak, omezuje tvorbu zubního kazu, poskytuje svěží dech a pomáhá snižovat množství bakterií v dutině ústní.

Aktivní uhlí má pórovitou strukturu a jeho velký vnitřní povrch zajišťuje výborné absorpční schopnosti. Účinně tak na sebe váže nečistoty, díky čemuž je podporováno bělení zubů. Zároveň pomáhá odstraňovat toxiny a bakterie z dutiny ústní.

Vitamin B12 patří mezi velmi důležité vitaminy a podílí se na řadě klíčových procesů v těle. Studie prokázaly, že absorpce vitaminu B12 ze zubní pasty v dutině ústní je stejně účinná jako při nitrosvalové aplikaci. Studie rovněž potvrdily, že vitamin B12 v zubní pastě zvyšuje hladinu tohoto důležitého vitaminu u veganů. Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy a k normální tvorbě červených krvinek

Aloe Vera Barbadensis Miller obsažená v zubní pastě pochází z organických plantáží v Mexiku a je velmi ceněna pro své silné antibakteriální a protizánětlivé účinky. Obsahuje směs vitamínů, minerálů, anorganických látek a organických sloučenin, které mají pozitivní vliv na lidský organismus a významně napomáhají k jeho ochraně a zdraví. Některé národy dokonce považují Aloe Vera za přírodní antibiotikum. V zubní pastě má dle studií antimikrobiální účinky a může mít pozitivní vliv při zánětlivých procesech v dutině ústní i na redukci zubního plaku.

Proč neobsahuje ESSENS Aloe Vera Zubní pasta fluor?

Fluorid sodný je známý jako karcinogen, ovlivňuje mozkovou a nervovou činnost, oslabuje ledviny. Nadbytek fluoru se může projevovat skvrnami na sklovině zubů. Dlouhodobé, avšak i malé překročení doporučené denní dávky může způsobit křídově bílá místa na zubech, nebo naopak hnědé jamkovité zuby, bolesti kostí či výrůstky na kostech, ochablou a vrásčitou kůži, sklerodermii, ztuhlost nebo slabost organismu, celkově rychlejší stárnutí, zvýšené riziko rakoviny. V běžně přijímané potravě je dostatečné množství fluoru, není tedy nutné ho do těla dodávat dodatečně, a to ani prostřednictvím zubní pasty. Proto se doporučují zubní pasty bez fluoru pro děti i dospělé.

Proč je pasta šedá a ne černá??

Naše zubní pasta je od počátku koncipovaná především s ohledem na své hlavní benefity: kombinace aktivního uhlí a vitaminu B12.

PharmDr. Milan Krajíček, člen Vědecké rady ESSENS navíc dodává:

„Z černých zubních past se stala módní záležitost a postupně se ukazuje, že vysoké koncentrace aktivního uhlí mohou generovat kyslíkové radikály v takové intenzitě, že spíše mohou v dutině ústní škodit.

Šedá pasta je výborným kompromisem.

Pigment aktivního uhlí je spolu s glycerinem a sacharidy technologicky upravený tak, aby bylo generování radikálů co nejnižší. V této úpravě se reguluje adsorpční mohutnost uhlí, a ta se projevuje mimo jiné na skvělé chuti pasty.

Pasta má jemnou strukturu pro jemné čištění zubů a dásní. A především u veganů/vegetariánů může sloužit i jako doplněk vitaminu B12, který se vstřebává do podjazykové žíly a přímo vstupuje do tělního oběhu.“

Použití: doporučujeme důkladné čištění zubů minimálně 2x denně, ideálně po každém jídle.